TYPY KOSIAREK

  • KB14 Z-017/1
  • KB16 Z-017

Galeria

KOSIARKI BIJAKOWE DO POBOCZY

tylno-boczna RB, rozdrabniacz do poboczy, mulcher

Producent KOWALSKI Września

Kosiarki bijakowe KB14 Z 017/1 i KB16 Z-017 tylno-boczne przeznaczone są do prac związanych z utrzymaniem infrastruktury komunalnej (średnie warunki pracy), zieleni miejskiej oraz w sadach i terenach zalesionych. Maszyny tego typu stosowane są do koszenia traw w rowach,sadach itp., rozdrabniania obciętych gałęzi drzew, ścinania chwastów i zarośli na terenach niezagospodarowanych.

Kosiarka bijakowa KB14 i KB16 jest maszyną zaczepianą z tyłu ciągnika idealnie nadającą sie do koszenia przydrożnych poboczy,skarp i pasów zieleni.

Kosiarka bijakowa KB14 jest maszyną klasy średniej natomiast kosiarka bijakowa KB16 jest maszyną klasy ciężkiej do pracy w ciężkich warunkach zarówno do firm rolniczych jak i komunalnych.

Rozdrabniacz bijakowy idealne dopasowuje się do podłoża. Dodatkową zaletą jest cicho pracujący wał roboczy.Regulacja wysokości koszenia poprzez regulację wysokości wału kopiującego.

Solidna, zwarta oraz kompaktowa budowa umożliwia pracę w trudnym (kamienistym) terenie.Napęd wału bijakowego poprzez wysokiej klasy przekładnię kątową firmy Comer wyposażonej w sprzęgło jednokierunkowe.

Dodatkowym atutem są przeciwnoże wewnątrz korpusu dodatkowo rozdrabniające koszony materiał a układ sterowania oparty na dwóch siłownikach hydraulicznych dwustronnego działania.
Zawieszenie na pantografach umożliwia koszenie rowów całą szerokością.

Dostępne są w czterech szerokościach roboczych:

1,4 m

1,6 m